II etap Podhale Tour w Rabce Zdroju

Wtorek, 30 maja 2017 00:56

4 czerwca 2017br. Towarzystwo Cyklistów „Orzeł” Spytkowice i Urząd Miasta Rabka Zdrój organizuje drugi etap zawodów kolarskich „Podhale Tour 2017”, o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju.

Tym razem zmagania kolarskie kontynuowane będą na terenie Rabki Zdrój. Start honorowy nastąpi z deptaku przed Muszką Koncertową a zakończy się metą na Harkabuzie. Do pokonania zawodnicy będą mieli około 90 km malowniczej trasy wiodącej z Rabki w kierunku Czarnego Dunajca – Jabłonki – Podwilka – Spytkowic – Raby Wyżnej i na Harkabuz. Dalej będzie jeszcze do pokonania jedna mniejsze pętla rozpoczynająca się zjazdem z Harkabuza do Podsarnia – Podwilka – Spytkowic – Raby Wyżnej by ostro finiszować na górze Harkabuz. Uwaga - ze względów technicznych impreza zostanie przyśpieszona i start do wyścigu głównego odbędzie się o godzinie 11,40.
Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych przewidziane są pamiątkowe statuetki, nagrody rzeczowe i dyplomy do 6 miejsca.

Na wycieńczonych i zmęczonych zawodników na mecie oczekiwał będzie bufet z gorącym posiłkiem.

Nie zapomniano o najmłodszych uczestnikach wywodzących się ze szkół podstawowych i gimnazjów – dla nich zorganizujemy „Mini Podhlale Tour” na Stadionie „Wierchy”- zapisy do godź 10 15, start o 10,45. Wszyscy uczestnicy rowerowych zmagań zostaną nagrodzeni medalami, dyplomami , a po dekoracji, wśród wszystkich uczestników, zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.

Trzeci etap rozegrany zostanie w niedzielę 2 lipca 2017 na terenie Gminy Raba Wyżna, już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

opr. Andrzej Trzop
komentarze
Reklama
Reklama