Rowerem po 100 milionów oddechów – rywalizacja wystartowała!

Wtorek, 4 lipca 2017 23:19

Projekt Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą pn. „Aktywnie kontra Muko” zakwalifikował się do II etapu rywalizacji w konkursie Fundacji Lotto - "odLOTTOwa jazda z OSHEE". Projekt dotyczy doposażenia bezpłatnej wypożyczalni w sprzęt rehabilitacyjny i aktywizujący dla podopiecznych PTWM cierpiących na ciężką i nieuleczalną chorobę genetyczną – mukowiscydozę.

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą zaprasza do wsparcia inicjatywy na rzecz chorych na mukowiscydozę i włączenia się do akcji polegającej na przejechaniu na rowerach jak największej liczby kilometrów w terminie od 3 lipca do 15 września br.

Główna nagroda w konkursie LOTTO to 150 000 zł. Zostanie ona przekazana organizacji, na której koncie zostanie zgromadzona największa liczba przejechanych kilometrów. Na dofinansowanie mogą liczyć też organizacje, których projekty zajmą odpowiednio miejsca od drugiego do czwartego w tej samej klasyfikacji.

Jak pomóc?
To proste. Aby wziąć udział w akcji, należy za pośrednictwem endomondo.com lub Endomondo Sports Tracker dołączyć do drużyny Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.

Jak to zrobić?
Pobierz na swój smartfon darmową aplikację Endomondo, utwórz w niej swoje konto i dokonaj rejestracji.
Wyszukaj rywalizację ”odLOTTOwa jazda z OSHEE” (rywalizacja dostępna pod linkiem:
https://www.endomondo.com/challenges/33637139
W rywalizacji bierze udział 50 organizacji które zakwalifikowały się do II etapu konkursu, wyszukaj Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą i kliknij „Dołącz”.

Jeśli posiadasz już konto w endomondo, kliknij w poniższy link i dołącz do drużyny:
https://www.endomondo.com/teams/33637092

Zaproś również do udziału swoich znajomych lub innych chętnych, chcących wziąć udział w rywalizacji. Na stronie rywalizacji przycisk "Zaproś" umożliwia wybranie osób chętnych do udziału w akcji. Publikuj rywalizację na swoim fanpage na FB, informuj znajomych. Im więcej osób nam pomoże tym większa szansa na zwycięstwo.

Rywalizacja wystartowała 3 lipca 2017 i trwa do 15 września 2017, do godz. 23:59:59.
W rywalizacji „odLOTTOwa jazda z OSHEE” wolno wybrać tylko jedną organizację.
Rywalizacja polega na wyjeżdżaniu kilometrów tylko i wyłącznie na rowerach – czyli nie biegamy, nie chodzimy, nie używamy samochodów, itp.
Kilometry kręcimy wyłącznie na terenie Polski.
Udział w akcji jest dobrowolny, bezpłatny, bez ograniczeń wiekowych.

Więcej szczegółów:

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą, http://www.ptwm.org.pl/rowerem-po-100milionow-oddechow oraz na profilu Rowerem po 100 milionów oddechów.

opr.s/

źródło: mat. prasowy

komentarze
Reklama
Reklama