Joy Ride BIKE Festival – zaproszenie i informacje dla widzów

Niedziela, 10 maja 2015 17:00

Już 15 maja na górę Wdżar w Kluszkowcach wjadą setki rowerzystów! Zostaną tam 3 dni, zmierzą się w 8 konkurencjach i pokażą różne oblicza sportów rowerowych. Zapraszamy do poznania atrakcji przygotowanych na festiwal i przypominamy – wstęp na festiwal jest darmowy.

Od świtu do późnych godzin wieczornych zawodnicy zmierzą się w 8 konkurencjach rowerowych. Będą wysokie skoki, szybkie przejazdy miedzy drzewami, wyczerpujący maraton i wiele wiele innych. Bez dwóch zdań, nikt kto przyjedzie na festiwal nie będzie się nudzić, ale z pewnością może się pogubić ponieważ teren festiwalu, to cała góra Wdżar.

Specjalnie dla widzów organizator wydarzenia Szymon Syrzistie przygotował filmik, w którym przedstawia gdzie będą rozgrywane festiwalowe konkurencje i jak do nich dotrzeć.Przez cały okres trwania festiwalu w jego sercu pojawi się 45 stoisk czołowych firm rowerowych, a w nich najnowsze kolekcje sprzętowe, gadżety, żywność dla sportowców i wszystkie produkty bez których rowerzysta żyć nie może. Co ważne, w trakcie festiwalu odbędą się testy aż 101 rowerów, a wśród nich szosowe, endurowe oraz zjazdowe. Każdy kto chciałby przetestować maszyny musi zarejestrować się na stronie TimeDo (System.timedo.pl/joyride2015/) wybrać opcje zapisów „testowanie rowerów” oraz zapłacić online 50zł.

W piątek o 21:00 w połowie klimatycznej góry Wdżar pojawi się kino mobilnej, a na jego ekranie amatorskie i profesjonalne filmy sportowe. Najpierw zostaną wyemitowane najlepsze filmiki nadesłane na konkurs o nazwie „Festiwal Letnich Filmów Sportowych wspierany przez Sony Action Cam”. Głosowanie na najlepsze z nich cały czas trwa na fanpage’u Extreme Series wiec zachęcamy do oddania swojego głosu. Link do aplikacji: http://bit.ly/1F61HB2

Po „Festiwalu Filmów” odbędzie się projekcja jednego z najlepszych filmów rowerowych w historii: „Brandon Semenuk’s Rat Company”.

Sponsorzy: Kellys, Maxxis, NS Bikes, Dartmoor, Shimano, Fox, Kärcher, Trek, Sony Action Cam, ZEW Niedzica
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Niedzica.pl, Nadleśnictwo Krościenko
Patroni medialni: magazyn BIKE, Extreme Sports Channel, Podhale 24, MTB.pl, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, TVP Kraków, Polska na rowery, Teleexpress.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BTProject, Dirt it more, Polish 4x open, Enduro Trails

mat. prasowy, s/
komentarze
reklama