Rodzinny Rajd Rowerowy w Nowym Targu

Piątek, 23 września 2022 10:56

Co może być lepszego od spędzenia wolnego czasu z najbliższymi? Wspólne spędzenie go w aktywny sposób! Umożliwi to Rodzinny Rajd Rowerowy, który już w najbliższą niedzielę 25 września 2022 odbędzie się w Nowym Targu.

Na wszystkich czekają darmowe atrakcje.

Start rekreacyjnej przejażdżki rozpocznie się punktualnie o 12:00 z parku w Nowym Targu. Jechać można indywidualnie, jak i całymi rodzinami. W swoim tempie będzie można przejechać jedną z trzech malowniczych tras, by wrócić z powrotem do parku. Na trasie MINI na dzieci będzie czekał owocowy bufet. W parku zlokalizowana będzie meta, a także miasteczko rowerowe, gdzie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i ciepły posiłek regeneracyjny. Odbędzie się tam również festyn sportowy z zawodami dla dzieci, licznymi konkursami, dmuchańcami, grami i zabawami.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Przed startem nie trzeba deklarować długości trasy na którą się jedzie, a decyzję można zmienić nawet w czasie jazdy (np. gdy jest zbyt ciężko lub zbyt łatwo). Aby wystartować w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, należy zgłosić się do rajdu wypełniając internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny poprzez stronę https://my.raceresult.com/218942/ Limit uczestników rajdu wynosi 300 osób. W dniu rajdu od godziny 11:30, w miarę wolnych miejsc, będą mogły zgłosić się osoby niezapisane przez internet. Zgłoszenia będzie można dokonać bezpośrednio w Biurze Rajdu.

W dniu imprezy, pakiety startowe będzie można odebrać w Biurze Rajdu w Parku Miejskim w godzinach 10.00–11.30. W przypadku nieodebrania pakietów startowych do godziny 11:30 przez osoby zapisane on-line, organizator przeznaczy nieodebrane pakiety do wolnej puli.

Mapa trasy MINI 16 km https://ridewithgps.com/routes/37197309
Mapa trasy MIDI 38 km https://ridewithgps.com/routes/37197062
Mapa trasy MAXI 43 km https://ridewithgps.com/routes/37197045


O godzinie 15:00 na „KOLE” obok Miejskiej Hali Lodowej zorganizowane zostaną zawody rowerowe dla dzieci.

W ciągu całego dnia na dzieci będą czekały liczne atrakcje: bezpłatne dmuchańce, przyrodnicze spotkanie z Leśniczym- Panem Krzysztofem Przybyłą, występy, konkursy.

W tym roku partnerem wydarzenia są Lasy Państwowe. Na amatorów leśnych przysmaków czekać będzie bezpłatny poczęstunek przygotowany przez kucharzy Dobre z Lasu. Na zakończenie całego dnia o godz. 18:30 odbędzie się koncert zespołu Gooroleska!

Zgłoszenie do rajdu odbywają się online na online my.raceresult.com

komentarze
reklama