Finał Mini Podhale Tour

Niedziela, 3 września 2023 07:46

W sobotę 9 września, odbędzie się czwarta, finałowa edycja tegorocznych zawodów rowerowych Mini Podhale Tour o Grand Prix Gminy Raba Wyżna.

W tym roku zmieniona została lokalizacja i organizatorzy przygotują trasę przy parkingu obok kompleksu sportowego „Orkan Raba Wyżna”. Finałowe zmagania wyłonią nie tylko zwycięzców w tej edycji, ale również najlepszych zawodników z całego cyklu Mini Podhale Tour, gdzie toczy się walka o główne trofeum: Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej.

Przed wakacjami odbyły się zawody o Grand Prix Rabki-Zdroju, Czarnego Dunajca i Spytkowic. Dla tych, którzy w generalce okażą się najlepsi w swych kategoriach wiekowych, organizatorzy przygotowali okazałe trofea sportowe i atrakcyjne nagrody rzeczowe aż do czwartego miejsca. Zapowiada się niezwykle zacięta walka szczególnie w kategorii rodzin, w której organizatorzy przygotowali wspaniałe puchary aż do szóstego miejsca!

Zapisy od godziny 13:00 na parkingu obok „Orlika” a zakończenie planowane jest na 17:00

Organizatorem zawodów w Rabie Wyżnej jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice. Mini Podhale Tour współfinansują Gminy na terenie których rozgrywane są zawody,Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Bank Spółdzielczy w Rabie Wyżnej oraz inni sponsorzy a patronat Honorowy sprawuje Starosta Nowotarski pan Krzysztof Faber.

Stanisław Kowalcze
komentarze
reklama