Przetestuj rowery elektryczne na beskidzkim szlaku

Sobota, 1 czerwca 2024 07:36

Bielsko-Biała, od lat znane jako raj dla rowerzystów z imponującą siecią górskich ścieżek rowerowych, zyskało nową atrakcję dla entuzjastów jednośladów. W maju 2024 roku na Błoniach zostało otwarte Centrum Testowe Cube „Happy eBike Beskidy”, które oferuje możliwość wypożyczenia i przetestowania rowerów eMTB marki Cube, wyposażonych w zaawansowane systemy Bosch eBike.

Silniki, wyświetlacze, akumulatory i usługi cyfrowe tworzą w pełni zintegrowaną sieć, które zapewniają niezapomniane wrażenia z jazdy po górskich szlakach. Strefa jest otwarta przez cały tydzień, dając szansę na odkrywanie malowniczych tras Beskidów.

Wśród dostępnych modeli znajdują się między innymi: Stereo Hybrid 140 HPC Pro 750 oraz Stereo Hybrid 140 HPC Race 750, a także Acid 240 Hybrid Rookie SLX 400. Wszystkie eMTB są regularnie serwisowane przez profesjonalny zespół, utrzymywane w idealnym stanie i gotowe do wyruszenia na górską wyprawę. „Happy eBike Beskidy” to idealne miejsce zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie e-bików, jak i dla doświadczonych rowerzystów pragnących wypróbować najnowsze modele przed podjęciem decyzji o zakupie.

Lokalizacja strefy została starannie wybrana. Błonia to popularny punkt startowy dla licznych tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Po zakończonej przejażdżce można odpocząć w pobliskich restauracjach.

W Centrum Testowym dostępna jest profesjonalna obsługa, która chętnie doradzi przy wyborze odpowiedniego eMTB, opowie o zaletach systemów Bosch eBike oraz pomoże w serwisowaniu sprzętu. Cieszymy się, że możemy oferować mieszkańcom i turystom możliwość wypróbowania elektryków wyposażonych w systemy Bosch eBike w mieście o tak rozbudowanej sieci górskich tras rowerowych – mówi Anna Kowalczyk, właścicielka firmy Polish Adventure i pomysłodawczyni strefy Cube. Centrum Testowe idealnie wpisuje się w to, co Bielsko-Biała robi już od 10 lat, tworząc przyjazne warunki dla miłośników jednośladów – dodaje.

Otwarcie „Happy eBike Beskidy” to kolejny element promocji aktywnego stylu życia w Bielsku-Białej. Miasto po raz kolejny potwierdza swoje zaangażowanie w tworzenie doskonałych warunków dla miłośników kolarstwa górskiego, oferując innowacyjne rozwiązania i możliwość przetestowania najnowocześniejszych systemów wspomagania od firmy Bosch na wymagających beskidzkich szlakach.
komentarze
reklama