Grand Prix Łętowni

Czwartek, 13 czerwca 2024 08:47

Już w najbliższą sobotę 15 czerwca odbędzie się drugi etap zawodów rowerowych z cyklu Mini Podhale Tour, o Grand Prix Łętowni. Będzie to wyjątkowe wydarzenie gdyż wyścigi zostaną zorganizowane obok remizy OSP, na nowo wybudowanym górskim torze kolarskim klubu Łętownia Cycling Academy – współorganizatora zawodów.

Już w najbliższą  sobotę 15 czerwca odbędzie się drugi etap zawodów rowerowych z cyklu Mini Podhale Tour, o Grand Prix Łętowni.  Będzie to wyjątkowe wydarzenie gdyż wyścigi zostaną zorganizowane  obok remizy OSP, na nowo wybudowanym górskim torze kolarskim  klubu Łętownia Cycling Academy – współorganizatora zawodów.

 Harmonogram dnia:

- 11:00 - Otwarcie trasy

- 12:30 - 13:35 - Przyjmowanie zgłoszeń (bez opłaty startowej)

- 13:35 - Odprawa techniczna

- 13:45 - Start Mini Podhale Tour

- 16:00 - Dekoracja

- 17:00 - Zakończenie zawodów


Trasa wyścigu jest nie tylko nowa, ale także niezwykle szybka i wymagająca technicznie, co gwarantuje wspaniałe sportowe emocje. Prowadzi przez różnorodne tereny, oferując uczestnikom zarówno szybkie, płaskie odcinki, jak i wymagające technicznie fragmenty. Jest to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności w różnych warunkach terenowych. Dodatkowo, trasa jest bardzo widowiskowa, co sprawia, że kibice będą mogli dopingować zawodników z różnych punktów widokowych. 

Na miejscu czekają  dmuchańce dla dzieci, catering oraz wiele innych atrakcji. Całe miasteczko zawodów będzie pełne sportowych emocji i rodzinnej zabawy! Udział w zawodach jest bezpłatny!  Uczestnicy są klasyfikowani w kategoriach wiekowych w każdym Grand Prix , oraz w klasyfikacji generalnej Mini Podhale Tour o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej. Ponadto będzie prowadzona klasyfikacja rodzin.  Regulamin na: www.podhaletour.tcorzel.pl  

Szczególne podziękowania organizatorzy kierują do firmy Davis Fabrics oraz Kazimierza Hanusiaka za wsparcie tego wydarzenia. Dzięki Wam możemy zaoferować uczestnikom atrakcyjne nagrody i trofea sportowe. Wasze wsparcie pozwala  organizować takie wyjątkowe wydarzenia. Dziękujemy za Waszą nieocenioną pomoc i zaangażowanie w promowanie sportu w naszej społeczności.

Organizatorem głównym cyklu  zawodów Mini Podhale Tour  jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice imprezę a patronatem honorowym objął Starosta Nowotarski. Zapraszamy dzieci i całe rodziny.

Stanisław Kowalcze
komentarze
reklama