Rowerowy weekend z ZEW Niedzica

Poniedziałek, 29 czerwca 2015 08:27

Nadchodzący weekend nad jeziorem Czorsztyńskim upłynie pod znakiem dwóch kółek. Pokazy dirtu, rowerowe przedszkole, szkolenia w bikeparku i endurowa wycieczka – to tylko część atrakcji które organizator przygotował dla Was na kolejny bezpłatny weekend z Joy Ride’em, który odbędzie się od 4 do 5 lipca.

W sobotę impreza odbędzie się na koronie zapory w Niedzicy. Zapora w Niedzicy jest najwyższym obiektem tego typu w Polsce, wiec można również spodziewać się najwyższych lotów. Co więcej, z jej korony rozciąga się widok na zalew Czorsztyński i zamek w Niedzicy, a na terenie Polany Sosny (tuż obok zapory) znajdują się wille regionalne i Restauracja Dwór otoczone zielonymi polami. Krótko mówiąc warto odwiedzić to miejsce dla samych widoków.
Oprócz pokazów w Niedzicy zorganizujemy rowerowe przedszkole, gdzie pokażemy najmłodszym, dlaczego rowery to czysta przyjemność, a na zakończenie soboty ekipa CinemaTour.pl rozłoży kino plenerowe, na którym zobaczymy najbardziej klimatyczne produkcje rowerowe ostatnich lat.


źródło: organizator
komentarze
reklama