Dekoracje i przebrania na 72. Tour de Pologne

Czwartek, 13 sierpnia 2015 22:20

Wyśmienity doping, niezwykłe dekoracje i oryginalne przebrania – w konkursie „Udekorujmy Polskę na 72. Tour de Pologne” kibice przeszli samych siebie!

Konkurs „Udekorujmy Polskę na 72. Tour de Pologne” był organizowany po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną chcieliśmy pokazać piękno naszego kraju właśnie poprzez kibiców i mieszkańców miast. Udało się znakomicie! Wasza pomysłowość i kreatywność sprawiła, że tegoroczny Tour de Pologne był tak wyjątkowy. Podkreślali to sami kolarze jadący w peletonie mówiąc, że w najcięższych chwilach wsparcie kibiców dodawało im skrzydeł. A zagraniczni dziennikarze byli zachwyceni tłumami kibiców niemal w każdym miejscu trasy.

Organizatorzy TdP piszą: "Chcemy podziękować tym, którzy pojawili się na trasie, krzyczeli, dopingowali, uśmiechali się. Tym, którzy sprawili, że Polska w tych dniach była niezwykle kolorowa. I pogratulować zwycięzcom w naszym konkursie na dekorowanie, kibicowanie i wspieranie zawodników. Z miast etapowych (miasto mety) wybraliśmy ex aequo Nowy Sącz i Kraków. Wśród miast startowych wygrało Zawiercie. Z miast premii Siewierz, choć Wadowice stworzyły także fantastyczną atmosferę. Ze wszystkich pozostałych miejscowości wyróżniliśmy Miasteczko Śląskie, a dokładnie dzielnicę Żyglin. Najpiękniej przystrojoną witryną sklepową okazała się Kawiarnia Galicjanka w Wadowicach, a najlepiej przebranymi kibicami były Zebra i Krokodyl."

opr.s/

źródło: LANG TEAM Sp. z o.o.

komentarze
reklama