Nowotarski Klub Kolarski Thule – JMP zainaugurował sezon (zdjęcia)

Czwartek, 5 maja 2016 20:33

Wyścigiem Cyklokarpaty w Przemyśłu i Klasykiem Beskidzkim w Gorlicach nowotarscy rowerzyści rozpoczęli sezon. I była to udana inauguracja.

W niedzielę 1 maja miała miejsce inauguracja sezonu w kolarstwie górskim pierwsza z czternastu edycji Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty. Zawody odbyły się w Przemyślu. Nowotarski Klub Kolarski Thule – JMP reprezentowało dwóch zawodników - Jarosław Książek oraz Grzegorz Buła. Obaj startowali na dystansie Mega który liczył 44 km. W sumie w zawodach wystartowało 336 zawodników w różnych kategoriach wiekowych.

Wyniki:
Jarosław Książek kat. MM2 – 18 m. (Open 41 m.)
Grzegorz Buła kat. MM3 – 43 m. (Open 120 m.)

03.05.2016 KLASYK BESKIDZKI

W świąteczny wtorek 3 maja odbył się Klasyk Beskidzki, czyli niezmiernie trudny wyścig szosowy w rejonie Gorlic. Była to już jego szósta odsłona. Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć naszych zawodników. Długość trasy mierzyła 58 km ale nie to było jego największą trudnością, a suma przewyższeń wynosząca 1000 metrów. Najlepszym z naszych zawodników okazał się być Łukasz Kunc, który dotarł na metę 8my open. W zawodach wystartowało 289 zawodników.

Wyniki:
Łukasz Kunc Kat. M1 – 2 m. (Open m.8)
Krystian Piróg Kat. M2 – 8 m. (Open m.19)
Krzysztof Kępa Kat. M4 – 4 m. (open m.31)
Grzegorz Buła Kat. M3 – 64 m. (Open m.188)
Stanisław Sichelski – DNF

zdjęcia: Wiktor Bubiak, Cyklokarpaty
komentarze
reklama
Galeria zdjęć