Pościgaj się w Krynicy-Zdroju z Rafałem Majką!

Środa, 13 września 2017 13:54

Impreza kolarska "Majka Days" to wyjątkowy wyścig, któremu patronuje Medalista Olimpijski z Rio de Janeiro - Rafał Majka. Lokalizacja zawodów w Krynicy-Zdroju, start/meta, trasy w Beskidzie Sądeckim pojawiają się nieprzypadkowo - tu właśnie członek zawodowej grupy kolarskiej "Bora Hansgrohe" realizował swoje pierwsze poważniejsze treningi podczas zgrupowań i obozów przygotowawczych.

Południowo-wschodnia Małopolska to idealne miejsce do jazdy na rowerze. Pojawiająca się z każdym rokiem coraz większa ilość dobrej, jakości szos, wciąż niewielki ruch samochodowy, ciekawe i nadal nieodkryte miejsca oraz wszechobecne góry i wzniesienia - to wszystko sprawia, iż właśnie w Krynicy-Zdroju postanowiliśmy zainaugurować imprezę "Majka Days". 

Rezerwujcie trzeci weekend września (16-17.09.2017), gdyż będzie to jedyna okazja w roku, by stanąć na starcie razem z najlepszym "góralem" Tour de France. Sobotnia czasówka z finałowym podjazdem o nachyleniu ponad 15% oraz jeden z trzech dystansów niedzielnego wyścigu dystansowego - to nadzwyczajne wydarzenie w amatorskim peletonie kolarskim.

Prawdopodobnie obok Rafała Majki na starcie pojawią się również jego kolega z grupy Bora Hansgrohe, najbliższy pomocnik w górskich etapach największych tourów świata - Paweł Poljański
 
opr.s/

źródło: organizatorzy

komentarze
reklama