III etap Podhale Tour 2018

Poniedziałek, 2 lipca 2018 12:49

Stadion i tereny Ochotniczej Straży Pożarnej w Chabówce, będą bazą organizacyjną III etapu zawodów kolarskich Podhale Tour o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju, które zostaną przeprowadzone w niedzielę 8 lipca

Zapisy już od godż 9:30, start planowany jest w samo południe. W zawodach mogą startować zarówno amatorzy jak i zawodnicy posiadający licencje kolarskie. Trasa wyścigu jest niemal taka sama, jaka była na II etapie i liczy około 70 km długości oraz 1500 m przewyższenia.

Organizatorzy spodziewają się zaciętej walki o czołowe lokaty, zwłaszcza że krystalizuje się sytuacja w klasyfikacji generalnej, gdzie szanse na zwycięstwo i zdobycie głównej nagrody, Kolarskiego Pucharu Podhala, ma jeszcze kilkunastu zawodników a liderem po dwóch etapach jest niepokonany Sebastian Druszkiewicz.

Bezpośrednio przed startem głównym odbędą się zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży szkolnej o Grand Prix Rabki-Zdroju. Organizatorem imprezy jest TC Orzeł Spytkowice, Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju, oraz miasto i gmina Rabka-Zdrój.


Regulaminy dostępne są na www.podhaletour.tcorzel.plStanisław Kowalcze, oprac wo.
Więcej na temat
komentarze
reklama