Małopolska Joy Ride Zakończenie Sezonu 2019

Czwartek, 19 września 2019 15:56

Jak co roku, zakończenie rowerowego sezonu odbywa się na Harendzie. Tym razem, poza kolejnym sezonem “w siodle” będziemy świętować coś jeszcze. Zawodnicy z całej Polski, a spotkają się na zakopiańskim stoku by wspólnie uczcić dwudziestolecie Mistrzostw Polski w zjeździe.


Ten piękny jubileusz, najlepiej spędzić aktywnie, w towarzystwie najlepszych, rowerowych znajomych!  Przez cały weekend 20-22 września, będziemy rywalizować w różnych konkurencjach, a wieczory spędzimy tupiąc nóżką w klubach!
Co dla was mamy? 

Równoległe ściganie w Kärcher dual-slalomie - na specjalnie przygotowanej trasie. Nic nie dostarcza takich emocji jak walka ramię w ramię, niejednokrotnie z najlepszymi kumplami. 

Nocny zjazd - jedyne takie zawody w Polsce! Jeśli zwykły zjazd nie jest dla was wystarczająco ekstremalny, to lećcie na zakupy i kupujcie latarki i lampki. W sobotę - gdy tylko zapadnie zmrok, najlepsi zawodnicy rozpoczną rywalizację w ostatniej odsłonie Pucharu Polski i to po ciemku.

Whip Contest - obłędne show, w trakcie którego riderzy spróbują zaimponować wam niezwykle widowiskowymi skokami! Kto poleci bardziej “bokiem” - ten wygra. Całe show naszpikowane będzie pokazami pirotechnicznymi i głośną muzyką! Nie może was tam zabraknąć. 

Red Bull Zjazd Bez Łańcucha - pamiętajcie, żeby na sobotnią imprezę ruszyć z odpowiednią taktyką, bo w niedzielny ranek, zrywamy łańcuchy i ścigamy się bez napędu! Czy Sławek Łukasik obroni tytuł z przed roku? A może ktoś nowy powtórzy niesamowity wyczyn Aaron’a Gwin’a? 

Zjazd w przebraniach! - jedyne ograniczenie, to wasza kreatywność! Pamiętajcie, że człowiek mumia z papieru toaletowego już nie robi na nas wrażenia! 

Gdzie: Stok Harenda Zakopane
Kiedy: 20 – 22 Września 2019
Organizator: Joy Ride
Sponsor tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Kärcher, Red Bull, Maxxis, Fox

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.joyride.pl
Oraz w naszych social mediach Instagram @joyridepl Facebook JoyRide

Do zobaczenia na Harendzie!
komentarze
Reklama
Reklama