Rowerowe emocje na najwyższym poziomie!

Wtorek, 1 czerwca 2021 21:45

Już w pierwszy weekend czerwca w Krynicy-Zdrój odbędzie się trzydniowy festiwal rowerowy Doka Downhill City Tour. To będą trzy dni pełne wrażeń zarówno dla zawodników, jak i kibiców!

W pierwszy dzień eventu uczestnicy będą mogli potrenować w Bike Parku Słotwiny Arena oraz na pumptracku.

Drugiego dnia stanie przed nimi wyzwanie w postaci zawodów urban downhill. Kamieniste zbocza leśne zostaną zastąpione przez schody, krawężniki i hopki. Wąskie, kręte uliczki i tarasy to nieodłączne elementy tej odmiany sportu. Po południu przewidziane są wyścigi na pumptracku. Na specjalnie wyprofilowanym torze rowerzyści zawalczą o najlepszy czas.

Na koniec na zawodników czeka rywalizacja na trasie klasycznego downhillu. Tutaj przeszkodami będą między innymi dropy, bandy i korzenie.

Nie zabraknie też czasu na relaks przy dobrej muzyce – pomiędzy dniami wypełnionymi rowerowym szaleństwem, organizatorzy planują głośne afterparty.

Jeśli chcecie spędzić czas w pięknych okolicznościach natury, a przy okazji podziwiać ekstremalne widowisko, które na długo zapadnie w pamięć – nie możecie przegapić tego festiwalu!Więcej na temat
komentarze
reklama