Wraca Mini Podhale Tour

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 20:00

Dobra wiadomość dla usportowionych dzieci i młodzieży szkolnej, po rocznej przerwie wraca cykl popularnych zawodów rowerowych "Mini Podhale Tour".

Organizatorem imprezy jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice natomiast współorganizatorzy to:
- Bank Spółdzielczy w Rabie Wyżnej
- Gmina Spytkowice - Gmina Rabka-Zdrój. - Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu - Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej

Mini Podhale Tour, to rywalizacja składająca się z czterech oddzielnych zawodów: I – 27.06.2021 r. – niedziela- Grand Prix Gminy Spytkowice Stadion w Spytkowicach obok Urzędu Gminy II - 11.07.2021 r. - niedziela - Grand Prix Gminy Rabka-Zdrój - Park Zdrojowy (Miasteczko ruchu drogowego) III - 05.09.2021 r. - niedziela - Grand Prix Gminy Czarny Dunajec Stadion w Czarnym Dunajcu IV - 11.09.2021 r. - sobota - Grand Prix Gminy Raba Wyżna Raba Wyżna – parking Banku Spółdzielczego, obok Kościoła.

W zawodach mogą brać udział dzieci i młodzież szkolna do 15 lat, rywalizacja będzie się odbywać w dziesięciu kategoriach wiekowych, limit uczestników 150 osób, ponadto poza konkursem zostanie rozegrany wyścig dla chętnych, którzy mają 16 lat i więcej.

Forma rywalizacji zależna od kategorii wiekowych oraz ilości uczestników (start wspólny, eliminatory, wyścig australijski) - Trasa zawodów – rundy po bieżni na stadionie lub wyznaczone w innym terenie długości ok 400m. Ilość rund zależna od kategorii wiekowych i od formy rywalizacji.

Obowiązuje rower górski MTB, lub uniwersalny.

Zgłoszenia w biurze zawodów w godz. od 12:00 do 13:30 /Formularz zgłoszeniowy musi być podpisany przez rodzica lub prawnego opiekuna/. Udział w zawodach jest bezpłatny! Uczestnicy są klasyfikowani w kategoriach wiekowych w każdym Grand Prix, oraz w klasyfikacji generalnej Mini Podhale Tour o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej.

Regulamin na www.podhaletour.tcorzel.pl

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Stanisław Kowalcze
komentarze
reklama