Molo Osiek Race

Piątek, 11 czerwca 2021 07:09

Już w najbliższą sobotę 12 czerwca 2021 roku możecie zasmakować prawdziwego ścigania na rowerach szosowych na malowniczej trasie, na której rok temu odbywały się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym Masters.

Do wyboru macie dwa dystanse Fun - 56 km i Pro - 111 km, natomiast Kobiety jadą oddzielny wyścig na dystansie 56 km.

Trasa jest lekko pofałdowana, z pięknymi widokami na pobliski Beskid Mały. Biuro i miasteczko zawodów znajduje się na terenie pięknego Molo Resortu, natomiast Meta usytuowana została na podjeździe po osieckim bruku.

Wyścig inauguruje cykl imprez szosowych Tatra Cycling Events Classic Race.

Start zaplanowano na godz. 11-11:30. Zgłoszenia i szczegółowe informacje znajdziecie na stronie organizatora: www.tatracyclingevents.com

Wyścig tak jak rok temu jest organizowany na najwyższym poziomie, na zwycięzców czekają piękne puchary i nagrody, a każdy uczestnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal.

Chcesz się sprawdzić nie siedź w domu i jedź do Osieku koło Oświęcimia.
Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie, a współorganizatorami są Gmina Osiek i Molo Resort. Wśród Partnerów wspomagających są znane marki Beskidzkie, Opel Warosz, Energylandia, DT Swiss, DT 4 You, Cisowianka, Dmtex, Eurowafel, Beskid Media, BMC Switzerland, Power of Science.


Więcej na temat
komentarze
reklama