Festiwal Rowerowy Białka Tatrzańska Marathon Tatry Race

Piątek, 25 czerwca 2021 14:48

Już w najbliższy weekend czeka nas wydarzenie mulirowerowe: Festiwal Rowerowy Białka Tatrzańska Marathon Tatry Race ktoŸy odbędzie się w dniach 26-27 czerwca

Przez dwa dni spotkają się tam miłośnicy rowerów szosowych, mtb, e-bike, downhill. Sobota jest zarezerwowana na szosowe maratony po malowniczych trasach z pięknymi widokami min. na Tatry i Gorce.

Kolarze do wyboru mają dwa dystanse:
Race 219 km z przewyższeniem 3300 metrów, na trasie każdy jedzie w swoim tempie, a jak chce się sprawdzić, to będzie mógł pocisnąć na podjazdach, gdzie jest zlokalizowanych aż 6 punktów pomiarowych. Czekają na Was 3 wypasione bufety, zabezpieczenie medyczne i techniczne, a jak nie dacie rady to podwózka do mety.
Fun 78 km z przewyższeniem 1400 metów z jednym odcinkiem pomiarowym z finałem na najpiękniejszej Przełączy Łapszanka z zapierającą dech w piersiach panoramą Tatr.

W niedzielę stoki Kotelnicy Białczańskiej sprawdzić będą mogli miłośnicy grubszych oponek. Rano wyścigi MTB na e-bike i tradycyjnych rowerach po 31 km trasie mtb z pięknymi panorami Tatr.
Jednocześnie będzie można sprawdzić się na Downhill na trasie Kołster, gdzie czeka Was dużo skrętów i skakania!
Na deser zjazd dla każdego dwójkami po wyznaczonej trasie po stoku Kotelnicy, kto pierwszy na dole przechodzi dalej.
Serdecznie zapraszamy do Białki Tatrzańskiej!


mat. prasowe
komentarze
reklama